Yaşam

Gençler 19 Mayıs’ı “Penaltı” Konseriyle Kutlayacak

Çankaya Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı gençlerle kutlamaya hazırlanıyor. Çankaya’da kutlamaların merkezi Anıtkabir’in yanındaki Anıtpark olurken, gençlerin bayramı da şehrin dört bir yanında onlarca etkinlikle kutlanacak.

– Çayyolu, Kızılay, Bahçelievler, İsmet İnönü Parkı ve Kuğulu Park’ta bando ve halk oyunları gösterileri ile başlayacak kutlamalar ile Milat, DJ Efekan, Herneyse ve Dağınık grup ve sanatçılarının sahne alacağı Anıtpark’ta Gençlik Şöleni 16.00’da başlar.

Çankaya Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı gençlerle birlikte büyük bir şölene dönüştürerek kutlamaya hazırlanıyor. Çankaya’da kutlamaların merkezi Anıtkabir’in yanındaki Anıtpark olurken, gençlerin bayramı da şehrin dört bir yanında onlarca etkinlikle kutlanacak.

Çayyolu, Kızılay, Bahçelievler, İsmet İnönü Parkı ve Kuğulu Parkı’nda bando ve halk oyunları gösterileriyle başlayacak kutlamalar, Anıtpark Gençlik Şenliği’ndeki Ceza konseriyle taçlanacak. 16’da başlayacak festivalde Milat, DJ Efekan, Herneyse, Dağağık gibi onlarca grup ve sanatçı sahne alacak.

Çankaya’da 19 Mayıs kutlamaları, Çayyolu Atapark’ta yapılacak resmi törenle başlayacak. Törende bando ve Çankaya Belediyesi Halk Dansları Topluluğu HOY-TUR’un gösterileri de yer alacak. Resmi törenin ardından Kızılay Güvenpark, Bahçelievler, İsmet İnönü Parkı ve Kuğulu Park’ta kutlamalar devam edecek.

GENÇ ŞÖLENİ

19 Mayıs’ta Çankaya’daki kutlamaların merkezi yine Anıtkabir’in yanı başındaki Anıtpark olacak. Saat 16.00’da başlayacak festivalde ilk olarak Milat, DJ Efekan, Herneyse ve Dagikik grupları ve sanatçılar sahne alacak. Gençlik konserlerinin ardından Anıtpark’taki kutlamalar Ceza Konseri ile taçlanacak. Ceza, 19 Mayıs’ta saat 20.30’da başkentin gençleriyle buluşacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu