Haber

AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman halkına teşekkür etti

AK Parti 27. Dönem Milletvekili Ahmet Aydın, 14 Mayıs seçimlerinin ardından Adıyaman halkına teşekkür etti.

Adıyaman halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye sahip çıktığını vurgulayan Ahmet Aydın, “AK Parti’ye ve AK Parti’ye göstermiş olduğunuz sevgi, şefkat ve desteğiniz için bu kutlu davanın neferi olarak şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Adıyaman’ımız tüm seçimlerde Millet Adamını ve Millet Davasını yalnız bırakmadı.

Öncelikle Allah’ın izniyle Adıyaman’ımızın ve Adıyamanlı kardeşlerimizin dirayetli ve ağırbaşlı duruşuyla her şeye rağmen emekleri ve dualarıyla milletimizin önünde başımız dik, alnımız aktır.

Nihayetinde seçim sonuçları milletin umudunun bir kez daha AK Parti olduğunu ve bir kez daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu gösterdi.

Türk siyasetinde ilklere imza atan, çözülemez sanılan sorunları kısa sürede çözen, ülkemizi en büyük güçlerle ayağa kaldıran Adıyamanlı kardeşlerimin 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız ve ekiplerinin yanında olacaklarına inancım tamdır. dünyanın projeleri.

Güzel Türkiyemizin güzel ve kadim şehrimiz, huzur ve sükunet yurdumuz Adıyaman’a hizmet etmekten her zaman onur duyduğumu bir kez daha yinelerken, Cumhurbaşkanlığı ve 28. hayırlı olsun

Bu dönemde şehrimizi temsil edecek milletvekillerimize, teşkilatlarımızda görev alan tüm yol arkadaşlarıma, belediye başkanlarımıza ve bu kutlu davaya gönül vermiş her bir askerimize birlik ve beraberlik içinde başarılar diliyorum. .

28 Mayıs 2023 Pazar günü Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacak değerli Adıyamanlı hemşehrilerime bu kutlu davada verdikleri destek ve duaları için bir kez daha yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu