Haber

İkiz kızları ortaya çıkan Metin Akpınar’ın torunlarıyla birlikte aile pozu gündem oldu

Nebioğlu’nun açtığı babalık davasıyla Metin Akpınar’ın kızı olduğunu kanıtlaması üzerine genç kadının ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu Katkıcı da sessizliğini bozdu.

Katılımcı, ünlü oyuncunun kızı olduğunu 21 yaşındayken öğrendiğini söyledi. İki çocuk annesi Katkıcı, geçen yıl Akpınar’ı torunlarıyla tanıştırdığını ve o buluşmanın fotoğrafını kendisine gösterdiğini açıkladı.

Yazar o günü şöyle anlattı:

‘Metin Dede’

“Torunlarını ilk kez 2022 yılının Haziran ayında gördü. Daha önce hiç görmemişti ama ben ona zaman zaman fotoğraflarını gönderiyordum. O zamanlar büyük oğlum 4, küçük oğlum ise 2 yaşındaydı. Büyük oğluma üstü kapalı olarak ‘Benim bir babam daha var, o da Metin Bey’ diye anlatmıştım. Zaten kendisine ‘Metin Dede’ diye hitap etmişti. Bu tabloyu görünce aslında biraz şaşırdım. Söyledim; ‘Zaten çok iyi bir oyuncu, acaba burada mı oynuyor?’. Dede dediğiniz kişi mutlaka torunlarını aramalıdır.

“Metin Bey hiç aramadı ve sormadı”

Babam Özdener öyle bir dede ki torunlarıyla birlikte yerde yuvarlanıp onları her gün çağırıyor. Metin Bey hiç aramadı ve sormadı. Ben ona benzemiyorum ama iki oğlum ona çok benziyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu