Ekonomi

Gömeç’te doğalgazda son dönemeç

AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Eşref Uslu, doğalgaz çalışmalarında son aşamaya gelindiğini, ilçenin Ramazan Bayramı öncesi doğalgaza kavuşacağını müjdeledi.

Gömeç’teki doğalgaz çalışmalarının yüzde 70 oranında tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Uslu, “Şu ana kadar 25 kilometrelik ana hat borularının montaj işleri ile 19 barlık ve bir uzunluğa ulaşan çelik ana taşıyıcı tesisleri de tamamlandı. 2 buçuk kilometre tamamlandı.Geldiğimiz noktada artık gaz vermeye hazırlar.Gömeç’e verdiğimiz sözü yerine getirerek Allah’ın izniyle Ramazan Bayramı öncesi Gömeç’te de doğalgaz kullanılacak. bizim insanımız” dedi.

Gömeç’te, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından 7 yıl içinde tamamlanması planlanan yatırım çalışmaları çerçevesinde, gazı BOTAŞ’ın sağladığı ve vanaların da kapatılacağı söylentisini veren AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Eşref Uslu, AKSA’nın bordür üretim çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz açılacak, resmi kabul işlemleri yapılacak. Gömeç halkına verdikleri sözü tutmanın gururunu yaşadıklarını vurguladı.

AK Parti Balıkesir Milletvekilleri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran’ın katkı ve destekleriyle Gömeç’te 1,5 ay gibi kısa sürede tüm merkez ilçelere doğalgaz tesisatının tamamlandığına işaret eden Başkan Uslu, “Normal şartlarda aboneler, EPDK’nın talimatıyla, ilçedeki konutlara toplu şekilde müteahhit firma tarafından doğalgaz bağlanacak” dedi.

Halka hizmetin Allah’a hizmet olduğunun altını çizen AK Parti Gömeç İlçe Başkanı Eşref Uslu, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ilçemizin hizmetkarı olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Millet İttifakı seçimle uğraşırken. AK Parti olarak biz de milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz.”Düşüncesinde daha yaşanabilir bir Gömeç inşa etmek için de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımız her şeyin en iyisine layık olduğu için doğal gaz halkımıza hayırlı ve hayırlı olacaktır. Siyasi rakiplerimiz bizi izlemeye devam etsin” dedi. – BALIKESİR

erenlerajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu