Teknoloji

Çöpçatanlık Özelliği Tinder’a Geliyor: Arkadaşlarınıza “Bence buluşmalısınız” gibi tavsiyelerde bulunabileceksiniz

Tinder isimli bir uygulama uzun zamandır uygulama mağazalarında mevcuttu. Uygulamanın amacı insanların karşılıklı olarak birbirlerinden hoşlanmalarıdır. toplantı yapmak . Bu yüzden hayatında birisinin olmasını isteyen bireyler uygulamayı sıklıkla kullanıyor. arkadaşlarına dafikirlerini sunuyor.

Tinder bunun farkında. Şirketin elindeki verilere göre yalnızca bireyler %75’ten fazla , en az ayda bir kez arkadaşlarıyla bağlantı kurmaktan bahsediyor. Bu konuşmaların bir noktasında, konu insanların çöpçatanlık yapmak giden. Tinder artık Tinder Matchmaker ile bu görevi üstlenmeye hazırlanıyor.

“Bir görüşme yapmanızın faydalı olacağını düşünüyorum” diyebileceğiz.

Tinder Eşleştirme Aracı Bu özellik sayesinde Tinder kullanıcısı olsun ya da olmasın arkadaşımızla potansiyel bir eşleşmeyi paylaşabileceğiz. Böylece arkadaşlarımız potansiyel eşleşmeyi gördüklerinde bize şunu söylüyorlar” Hayır kardeşim bu sana göre değil” veya “Ah bunu kaçırmayın”veya potansiyel bir ortak adayı için “Aa öyle değil mi biz Burhan’ın eski sevgilisiyiz”Bizimle şu gibi bilgileri paylaşabilecekler: Bu sayede potansiyel bir maçı daha gerçekleşmeden arkadaşlarımızla paylaşabiliriz. Değerlendirebileceğiz.

Konuyla ilgili açıklama yapmak Tinder’ın Pazarlama MüdürüMelissa Hobley Bekar insanlar yıllardır arkadaşlarından Tinder’da eş bulma konusunda yardım istiyordu ve şimdi bunu Tinder Matchmaker ile kolaylaştırıyoruz. Tinder Çöpçatan“Güvendiğiniz insanları flört maceranızın bir parçası haline getirir ve göz ardı edebileceğiniz olasılıkları yakınlarınızın gözünden görmenize yardımcı olur.”dedi.

Seçilen bir profil için Tinder Çöpçatan Oturum başladıktan sonra kullanıcılar özel bağlantılarını 24 saat boyunca 15 arkadaşıyla paylaşabilecekler. Davet edilen kişiler Tinder profillerine giriş yapabilecek veya onları misafir olarak kullanmaya devam edebilecek. Bu süreçte ” çöpçatanlar“, kullanıcıya profil önerebilecek ancak onun adına mesaj gönderemeyecek veya etkileşimde bulunamayacak. Önerilen profiller “Önerilen” ibaresini içerecek. Bu özellik öncelikle ABD, Avustralya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, Endonezya, Japonya, Meksika, Güney Kore, İspanya, Tayland, Birleşik KrallıkVe Vietnamİçinde kullanılabilir.

hayraboluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu