Ekonomi

Yürümek ve para kazanmak isteyenler buraya gelsin! İşte adımlarınızı paraya çevirecek uygulamalar

Adımlarınızı nakit veya ikram kuponuna çevirebileceğiniz birçok uygulama var. Günün sonunda birkaç reklam izleyerek adımlarınızı paraya veya kupona çeviriyorsunuz. İşte yürüyerek para kazanmanızı sağlayacak uygulamalar…

1. SweatCoin

Adımları paraya çeviren uygulamaların başında ise SweatCoin geliyor. Uygulama üzerinden günlük giriş yaparak adımlarınızı SweatCoin’e çeviriyorsunuz. Biriktirdiğiniz jetonları uygulama mağazasında kullanabilirsiniz. Apple ürünlerinin yanı sıra yoga dersleri alabileceğiniz Steps’i dilerseniz hayır kurumlarına bağış yapmak için de kullanabilirsiniz.

Android ve iOS cihazlar tarafından kolayca indirilen uygulama, %100 veri gizliliği politikasına uyar. Uygulama 60’tan fazla ülkede kullanılmakta ve kendi kategorisinde en çok tercih edilenler arasında orta sıralarda yer almaktadır.

2. AdımPara

Yürüyerek de para kazanabileceğiniz kişisel verilerin güvenliğini sağlayan bir diğer uygulama da AdımPara’dır. Uygulama, adımlarınızı saymak için internete ihtiyaç duymaz. Günün makul saatlerinde veya gece 12’den önce uygulamaya girerek adımlarınızı “AdımPara”ya dönüştürmeniz yeterli.

Bonus ödül hizmeti sunan uygulama, belirli sayıda adımı geçtiğinizde size ekstra StepMoney kazandırıyor. Mağazada kazandığınız AdımPara’yı doğrudan uygulama içerisinden kullanabilirsiniz. Elektrikli ev aletlerinden diyetisyen hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede çalışmaların yer aldığı mağazada sahip olduğunuz AdımPara’ya göre alışveriş yapabilirsiniz. Kazandığınız AdımPara’nın geçerlilik süresinin 1 yıl olduğunu unutmayınız.

3. Stepbet

Google Play ve App Store’dan indirilebilen uygulama sadece bir yürüyüş değil; Aynı zamanda egzersizi teşvik eder. Adım ve fitness hedefleri oluşturarak ve hedeflerinize ulaşarak para kazanabilirsiniz. Hedeflerinizi günlük, haftalık veya aylık olarak oluşturabilirsiniz.

Hedefleriniz üzerine kendinizle bahse girebileceğiniz uygulamada, gerçekleştirme veya başarısızlığınıza göre para kaybetmiyorsunuz. Google Fit, Garmin, Apple Health, Apple Watch ve Fitbit ortaklığıyla çalışan uygulama, sizi bir önceki güne göre daha aktif ve daha fazla motive etmeyi hedefliyor.

4. Runtopia

Yürümeye ek olarak, Runtopia sizi koşmaya ve bisiklete binmeye teşvik eder. Bu uygulama ile bireysel koşu hedeflerinizi belirleyebilir ve GPS özelliği ile antrenmanlarınızda mesafe/eğim analizi yapabilirsiniz.

Aktiviteleri kendi para birimine çeviren uygulama, görevleri tamamladıkça ve spor topluluklarına katıldıkça Spor Coins kazanıyorsunuz. Jetonları uygulama içerisinde kupon, ücretsiz üyelik ya da birçok eser satın almak için kullanabilirsiniz.

5. Yürüyen Para

Yürüyen Para ile adımlarınızı kolayca hediye kuponlarına ve nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu uygulamadaki her adım 1 FunWalk puanı değerindedir. Adımlarınızı günlük olarak puana çevirmelisiniz, aksi takdirde o günkü adımlarınız silinir. Uygulama üzerinden kazandığınız puanlar ile Amazon, Starbucks, Google Play üzerinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

elmalihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu