Teknoloji

Vodafone Business Cloud Day Etkinliği İçin Geriye Sayım Başladı

İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone Business, 29 Kasım Salı günü Mext Teknoloji Merkezi’nde “Cloud Day” aktifliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Perakendeden güçlü tüketime, güçten finansa kadar pek çok farklı kesimde faaliyet gösteren kurumların bilgi teknolojileri yöneticilerini bir ortaya getirecek olan aktiflikte, bulut bilişim teknolojileri ve trendleri konuşulacak.

Etkinliğin açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Lideri Ali Taha Koç ve Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Hasret Kestioğlu gerçekleştirecek.

Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Hasret Kestioğlu, aktifliğe dair şunları söyledi;

“Bulut Bilişim Dönüşümü neredeyse her kurumun gelişmiş üretkenliğe yönelik seyahatinin temel bir modülü haline geldi. Bir çok firma bilişim altyapısını, daha inançlı, daha performanslı, kesintisiz ve optimum maliyetlerle yönetebileceği bir ortam yaratmaya çalışıyor. Bu noktada tüm bu kuralların sağlandığı ortam olarak bulut, muhtaçlıkları en yeterli halde karşılayan bir altyapı olarak karşımıza çıkıyor. Biz de Vodafone Business olarak bilhassa son periyotta odağımıza Bulut teknolojilerini koyduk. 5G sağlayıcısı olduğumuz Türkiye’nin birinci dijital üretim tesisi MEXT’te gerçekleştireceğimiz Cloud Day etkinliğinde, bölümünde tecrübeli isimler ile biraraya gelip bulut teknolojilerindeki dönüşümü; dünyadaki son trendlerden bulut güvenliğine kadar farklı başlıklar altında konuşacağız.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu