Haber

Jandarmanın 184. kuruluş yılı kutlandı

Jandarma Teşkilatının kuruluşundan bu yana yürüttüğü başarılı çalışmalara övgüde bulunan Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa Güney, jandarmanın vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için özverili bir şekilde çalıştığını vurguladı. Güney, “Tüm jandarma personelinin kuruluşunun 184. yıl dönümünü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür diliyorum” dedi.

Jandarma Teşkilatı’nın 184. yıl dönümü töreninde konuşan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç, “Kuruluşunun 184. yılını kutlamanın gururunu, mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.”

Kırbaç, “184 yıllık başarılarla dolu bir geçmişe sahip olan Jandarma Genel Komutanlığı, kuruluşundan bu yana aziz milletimizin sonsuz sevgi ve güvenini kazanmış, milletimizin ayrılmaz bütünlüğünün korunması yönündeki hizmetlerini her zaman takdir etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nin, milletimizin huzur ve güvenliğinin, asayişin korunmasının teminatı Jandarma Genel Komutanlığı çalışanları olarak, var olan bu inanç ve sevgi bağını korumak, pekiştirmek ve daha da güçlendirmekte kararlıyız. Milletimizin bize güveni var” dedi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu