Teknoloji

İddia: Galaxy S24 Ultra Kamerasını Değiştirebilir

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S23 serisini bizlere tanıtmıştı. Ailenin en güçlü üyesi olan S23 Ultra, 200 MP kamerası da dahil olmak üzere pek çok kişinin ilgisini çekti.

S23 serisinin tanıtılmasından sadece birkaç ay sonra S24 ailesi hakkında bilgiler gelmeye başladı. Bölümden yaptığı paylaşımlarla tanınan “Revengus” isimli bir Twitter kullanıcısı, Ultra modelinde kamerada önemli bir değişiklikgörebileceğimizi iddia etti.

İddiaya göre Samsung, S24 Ultra’da iki yerine tek telefoto lens kullanabilir.

Söylentiye göre Samsung, S24 Ultra’da S23’tekinden farklı bir kamera kurulumuna gidebilir. Şirket, bu yıl piyasaya sürdüğü cihazda 3x ve 10x olmak üzere iki telefoto lense yer verdi. Yeni argüman, bunun 3x ve 10x değişkenleriyle S24 Ultra’da olmayacağı yönünde. tek bir merceğinyer alabileceğini söylüyor.

Bu ilk bakışta büyük bir değişiklik gibi görünmeyebilir. Ancak bu söylenti doğru çıkarsa, bunu tek bir lense indirgemek, Samsung’a kamera tarafına başka bir şey eklemek için gerekli alanı verebilir. bu da yepyeni bir lensgörebildiğimiz anlamına gelir.

Elbette bunun tam bir tez olduğunu ve gelişigüzel bir katılık içermediğini tekrar vurgulayalım. Şirketin böyle bir şey yapıp yapmayacağını hep birlikte göreceğiz.

 

haber-osmaneli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu