Haber

Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvası açıldı

Burhaniye Belediyesi’nin Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlediği “Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvası” bugün başladı.

Dört gün sürecek turnuvada Çengelköy Voleybol Kulübü, Havran Belediyesi, Ayvalıkgücü Spor Kulübü, Ayvalık Spor, İstanbul Spor Ateş Kulübü ile Burhaniye, Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü ile Burhaniye Ören Spor Kulübü’nü temsilen midi ve yıldız kategorilerinden Burhaniye grupları mücadele edecek. Oluşturulan ekipler Burhaniye’ye geldi.

Turnuvanın açılışına katılan Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, “Spora ve sporcuya destek olmak amacıyla düzenlediğimiz ‘Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvası’na hoş geldiniz. Öncelikle turnuvamıza katılan personelimize teşekkür ederiz. Belediyemizin düzenlediği bu keyifli turnuvada sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. “Turnuvaya katılan tüm sporcu ve antrenörlerimize başarılar diliyor, gençlerimizin daha iyi kurallarla spor yapmaları için tüm kaynaklarını seferber eden Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler’e de teşekkür ediyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur” sözü.

Kura çekimiyle eşleşen takımların maç sonuçları şu şekilde belirlendi:

( MİDİ ) KUZEY EGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ: 2 – HAVRAN BELEDİYESİ: 0

( MİDİ ) AYVALIKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ: 2 – AYVALIKSPOR: 0

( YILDIZ ) AYVALIKSPOR: 0 – ÇENGELKÖY VOLEYBOL KULÜBÜ DERNEĞİ: 2

( MİDİ ) ÇENGELKÖY VOLEYBOL KULÜBÜ DERNEĞİ: 0 – BURHANİYE ÖREN SPOR KULÜBÜ: 2

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu