Haber

Böyle sapkınlık görülmedi! Gözüne kestirdiği kadına tecavüz etmek için binanın elektriğini kesti

Weld İlçesi Bölge Savcılığı Salı günü yaptığı duyuruda, 30 yaşındaki Damaige Plascencia’nın geçen hafta hayatının geri kalanını hapiste geçirebilecek korkunç bir saldırıdan suçlu bulduğunu duyurdu.

KADIN DUŞTAN ÇIKTIKTAN SONRA SALDIRDI

Bölge savcılığının yaptığı açıklamaya göre, kadın, 30 Aralık 2016 gecesi Evans’taki dairesine geldi ve tüm ışıklar söndüğünde duş almak için ikinci kata çıktı. Bayan duştan çıktı ve yatak odasına yürüdü ve burada Plascencia onu arttan tuttu ve elleri ve battaniyelerle ağzını kapattı.

SESİNDEN TANIDILAR

Savcılara nazaran, gözü dönmüş sapık kaçmadan evvel ona yaklaşık 10 dakika tecavüz etti. Bir beyannameye nazaran bayanın kızı durumu fark edip zanlıyı kovmadan evvel onun “şşş” dediğini duydu. Bayan ve kızı zanlıyı sesinden tanıdı. DNA eşleşmesinde ise Damaige Plascencia’nın suçu ortaya çıktı.

ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILABİLİR

Savcılar, Mayıs 2017’de bir DNA eşleşmesi geldikten sonra tutuklanıp suçlandığını söyledi. Bölge savcılığı, Plascencia’nın cinsel atak, adam kaçırma ve hırsızlıktan hatalı bulunduğunu ve 88 yıldan ömür uzunluğu mahpus cezasına çarptırılabileceğini ve cezasının 22 Mart 2023 olarak belirlendiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu