Haber

Başkan Özdemir’den yoğun tempo

Dernek, sendika ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Lider Özdemir, bir yandan vatandaşların sorun ve taleplerini dinlerken, diğer yandan da 2. cinsiyet seçimi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan destek istiyor.

TOPLUM DERNEKLERİNE ZİYARET

Bir ayağı halkın arasında olan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, geçtiğimiz hafta çok sayıda dernek, birlik ve sivil toplum kuruluşunu ziyaret etti. Sırasıyla Dündarlılar Derneği, Orhanlılar Derneği, Murtaza Köyü Derneği, Nar Köyü Derneği, Himmetli Köyü Derneği ve Şovlu Köyü Derneği’ni ziyaret eden Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, dernek yöneticileri ve üyelerinden yoğun ilgi gördü.

Başkan Özdemir de vatandaşların sorunlarını, öneri ve taleplerini dinledi.

Başkan Özdemir, ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 28 Mayıs’ta 2’nci turda yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de destek istedi.

BAŞKAN ÖZDEMİR, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Son dönemde turizmden ulaşıma Niğde ile ilgili birçok önemli projeyi hayata geçiren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, kentteki sivil toplum kuruluşlarıyla temaslarını sürdürüyor. Temaslarda bulunan Başkan Özdemir, son on beş günde kentin birçok sivil toplum kuruluşuyla bir araya geldi.

MAYTARLAR VE MESLEK ODALARI TABAL’A HOŞGELDİNİZ

Bu arada Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Niğde yeme içme kültürünün tanıtıldığı Tabal Gastronomi Evi’nde esnaf temsilcileri ve muhtarları farklı zamanlarda ağırladı.

Tabal Gastronomi Evi’nde mahalle muhtarlarıyla toplantı yapmak üzere gelen Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde’de devam eden ve yeni dönemde hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Özdemir, Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Alim Yeşil, Niğde Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Eker ve diğer oda başkanları ile Niğde Ticaret Odası Başkanı Şevket Katırcıoğlu ve yöneticilerini Tabal Gastronomi Evi’nde ağırladı.

Niğde’ye özgü lezzetlerin sunulduğu, samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbet toplantısında Başkan Özdemir, esnaf temsilcilerinin taleplerini de dinledi.

MEMUUR ŞEN ÜYELERLE BULUŞTU

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Memur-Sen’i ziyaret ederek sendika üyeleriyle görüşmeye geldi. Burada çeşitli konularda istişarelerde bulunan Önder Özdemir; “Biraz sohbet, muhabbet ve istişare için Memur-Sen’e konuk olduk. Başta Birlik Başkanı Hasan Orhan olmak üzere tüm sendika üyelerine ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

VATANDAŞLARIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Sabahın erken saatlerinde çalışmalarına başlayıp sabahın geç saatlerine kadar devam eden ve yavaş tempoda ziyaretlerde bulunan Önder Özdemir, dernekler, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve birliklerle verimli görüşmeler yaptıklarını belirterek, şöyle konuştu: : Öte yandan vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini ve önerilerini aldık” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İÇİN GEREKÇE İSTEDİ

Başkan Özdemir; “Pazar günü 2’nci turu yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedik. Bilindiği gibi Niğdeli sayın Cumhurbaşkanımız seçimlerde Türkiye ortalamasının çok üzerinde rekor bir oy aldı. 28 Mayıs’ta yapılacak 2. tur seçimlerde daha çok oy alındı. İnşallah çıkar. Ziyaretlerimizde gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı hemşerilerimize de teşekkür ederim.”

İLETİŞİMLERİMİZ DEVAM EDECEK

Önder Özdemir, tüm bu ziyaretlerin amacının şehrimize daha iyi hizmetler verebilmek ve vatandaşlarımızın yanında olabilmek olduğunu belirterek; “Amacımız gelişen ve büyüyen bir Niğde’yi sizlerle birlikte inşa etmek. Alt yapıdan üst yapıya kadar şehrimizin her noktasına yatırımlarımızı taşımaya devam edeceğiz. Gönlümüzle ve aklımızla çıktığımız bu yolda en büyük destekçilerimiz sizlerindir. Kıymetli hemşerilerimiz, şehrimizin geleceği ve devam eden hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmaya devam edecek.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu