Teknoloji

Amazon, Online Alışverişe Yeni Çağ Getirecek Yapay Zeka Destekli Asistanını Duyurdu: Karşınızda Rufus! [Video]

E-ticaret devi Amazon, bugün düzenlediği etkinlikle en yeni teknolojisini duyurdu. ” Rufus“adlı bu yeni yapay zeka aracı, online alışverişlerinizde devrim yaratacak. Çünkü Rufus, yapay zeka tarafından destekleniyor ve eserleri keşfetmenizi kolaylaştırıyor. Rufus’u kişisel olarak kullanabilirsiniz. alışveriş asistanınız olarakAyrıca düşünebilirsiniz.

Diyelim ki bir çift spor ayakkabı alacaksınız. İnternette küçük bir araştırma yaptığınızda onlarca kategoriye rastlayabilirsiniz. sayısız eser göreceksiniz . Amazon Rufus bu karışıklığı ortadan kaldırmak için geliştirildi. Akıllı asistanı kullanarak hangi spor ayakkabı türünün daha dayanıklı olduğunu öğrenebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacakSeçeneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Amazon taşınabilir uygulamasında Rufus şu şekilde görünecek:

Hala beta aşamasındadır ve şu anda yalnızca ABD’de küçük bir kullanıcı tabanıyla mevcuttur. test edilecek Rufus oldukça basit bir kullanım mekanizmasına sahip olacak. Kullanıcı olarak ChatGPT ile konuşuyormuş gibi davranabilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. soracaksın . Rufus sizin için tüm bilgileri sağlayacaktır.

Rufus’u kullanarak hem çalışmalar hakkında bilgi alabilecek hem de bir konuya ilişkin ihtiyaçlarınıza ulaşabileceksiniz. Ayrıca çalışmalar ve hediye önerileri edebilecektir Ayrıca eserler arasında karşılaştırma da yapabileceksiniz. Amazon Rufus’a erişmek çok basittir. Amazon’un mobil uygulaması arama bölümüne Bir şey yazdığınızda Rufus’a ulaşacaksınız. Aynı bölümde arama terimleriyle ilgili çalışmalar görüntülenmeye devam edecektir.

Amazon Rufus için hazırlanan tanıtım görseli:

Amazon’da indirime giren eserleri gördünüz mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu