Ekonomi

Afyonkarahisar’da 4. Küçük Sanayi Sitesi’nin kurulması için çalışmalara başlandı

Afyonkarahisar’da 160 bin metrekare alana kurulacak 4’üncü Küçük Sanayi Sitesi için çalışmaların başlatıldığı bildirildi.

Afyonkarahisar Metal Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmazarslan, faaliyetleri ve sanayi esnafına sağlanan imkanlar hakkında bilgi vererek, 4. Küçük Sanayi Sitesi için çalışmaların başladığını belirtti. Yılmazarslan, “81 meslek dalında faaliyet gösteren 1.900 üyesiyle Afyonkarahisar’ın en büyük odası olan Metal Esnaf Odası’nın seçiminin üzerinden bir yıl geçti. Projelerimizin yüzde 80’ini tamamladık. Odamızın şubesini açtık. 2. Küçük Sanayi Sitesinde şimdilik iki avukatımızı odamıza getirdik, oda üyelerimize hizmet veriyorlar.

Yılmazarslan, Afyonkarahisar’da şu anda 2 adet Küçük Sanayi Sitesinin faaliyette olduğunu, 1’inin de yapım aşamasında olduğunu belirterek, dükkanı olmayan veya yüksek zorlukla karşılaşan esnaflar için 4. Küçük Sanayi Sitesinin çalışmalarına başladıklarını vurguladı. kiralar. 4. Küçük Sanayi Sitesi’nin Ankara karayolu üzerinde olacağını ve 160 bin metrekare alan üzerine kurulacağını belirtti. – AFYONKARAHİSAR

haberpayas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu